Евехма. Міфологія Давньої Греції

  Евехма. Міфологія Давньої Греції

  Евехма (за грецькою міфологією) — донька царя Мегарея, дружина Алкафоя, мати Ісхепола, Калліпола, Автомедуси і Перібеї. Коли брат Евехми був розірваний Кіферонським левом, цар Мегарей пообіцяв віддати доньку в дружини тому, хто вб’є жахливого звіра. Це виконав Алкафой, вбивши Кіферонського лева.

  Евехма. Міфологія Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Аякс — ім’я двох учасників Троянської війни. Обидва воювали під Троєю як претенденти на руку Єлени. В «Іліаді» вони часто разом і порівнюються з двома могутніми левами або биками.

  Беллерофонт — один із головних Героїв старшого покоління, син царя Коринфа Главку (за іншими джерелами, бога Посейдона), внук Сізіфа. Первинне ім’я Беллерофонта — Гіппоной.

  Гектор — один із головних Героїв Троянської війни. Герой був сином Гекуби і Пріама — царя Трої. За переказами, він вбив першого грека, що ступив на землю Трої.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Добродійні Богині, що втілюють радісний, добрий і вічно юний початок життя (за римською міфологією) — дізнатися

  В римській міфології Богиня природи і полювання, вважалася уособленням місяцядізнатися

  Вічно юний Бог плодоносних сил землі, рослинності, виноградарства і виноробства, відомий як «бог з бичачими рогами» (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Страшні Богині прокльону, помсти і кари, що повставали проти злочинців і карали їх лише ради відновлення етичного порядку в світі (за грецькою міфологією) — дізнатися

   

  Комментарии закрыты.