Елат. Міфологія Давньої Греції

Елат. Міфологія Давньої Греції

Елат (за грецькою міфологією) — лапіф з Аркадії, син Аркада, засновник міста Елатеї, батько Епіта, Ісхія і аргонавта Поліфема.

Елат (за грецькою міфологією) — Кентавр, вбитий Гераклом. Стріла, що пройшла через руку Елата, встромилася в коліно мудрого Кентавра Хірона. Ця випадкова рана, нанесена Хірону Гераклом, спричинила подальшу смерть мудреця.

Елат (за грецькою міфологією) — лапіф з Магнесії, батько велетня-перевертня Кенея, який раніше був дівчиною на ім’я Кеніда. У неї закохався Посейдон і обіцяв виконати всяке її бажання. Вона ж забажала перетворитися на чоловіка.

Елат. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

КойТитан, син Урану і Геї, брат і муж Титаніди Феби, що народила Лето і Астерію. Брав участь в Титаномахії і був разом з братами скинутий Зевсом в Тартар.

Крій (Кріос) — в старогрецькій міфології один із Титанів, син Урану і Геї, чоловік доньки Понта Еврібії. Був повержений під час Титаномахії і скинутий в Тартар.

Кронос — син бога піднебіння Урану і богині землі Геї. Він піддався на домовленості матері і оскопив свого батька Урана, щоб припинити безкінечні народження його дітей.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

В римській міфології бог війни, прадавнє божество Риму, яке входило в тріаду богів, що спочатку очолювали римський пантеон — дізнатися

В римській міфології Бог торгівлі, прибутку і збагачення, заступник мандрівниківдізнатися

В римській міфології Богиня мудрості, мистецтва, війни і міст, покровителька ремісниківдізнатися

В грецькій міфотворчості Богиня пам’ятідізнатися