Егеста. Міфологія Давньої Греції

Егеста. Міфологія Давньої Греції

Егеста (за грецькою міфологією) — троянка, яку разом із двома своїми сестрами, Лаомедонт продав сицилійським купцям, які купували жертви для видовищ з дикими звірами. На Сицилії сестер від неминучої загибелі врятувала Афродіта. За порадою Богині, аби уникнути смерті, Егеста поділила ложе з Богом річки Кріміссом, що прийняв подобу пса. Від цього шлюбу в Егести народився син Акест. Врешті-решт Егеста покинула Сицилію, повернулася до Трої, вийшла заміж за Капіса і народила йому сина Анхіса.

Егеста. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Лапіфи — напівміфічне-напівісторичне плем’я. Зв’язок цього племені з географічними іменами вказують на те, що лапіфи були не просто велетнями, створеними народною фантазією, але частково й історичним плем’ям.

Медуза — одна із сестер Горгон. У еллінській міфології вони представлялися у вигляді крилатих істот з невідповідно великою головою, висунутим язиком, вискаленими зубами і часто із зміями на голові або тулубі.

Мінотавр — чудовисько з тілом людини і головою бика, що жило в лабіринті на острові Крит. Мінотавр, справжнє ім’я якого було Астерій, народився від Пасіфаї, дружини Міноса. Його батьком був бик, що вийшов з моря, а за іншою версією — Посейдон.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Зефір — грецький Бог бог західного вітру. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

Кронос — грецький Бог часу. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

Мойри — грецькі Богині людської долі. У римській міфології їм відповідають… дізнатися

Музи — грецькі покровительки наук, поезії і мистецтв. У римській міфології їм відповідають… дізнатися