Еа. Міфологія Давньої Греції

Еа. Міфологія Давньої Греції

Еа (у давнину) — міфічна країна по той бік великого Північно-східного моря, де царював Еат і куди здійснювали свою експедицію за золотим руном аргонавти. Там, на краю Океану, у ефіопів зберігаються в золотій кімнаті промені Гелію, який звідси починає свою подорож по піднебінню. Пізніше, коли давні греки ознайомилася із віддаленим узбережжям Чорного моря, Еа була перенесена до Колхіди. Згідно вигадувань Геродота і Страбона, на берегах річки Фазіди знаходилося місто Еа, що містило в собі чертог Медеї, святилище Язона і інші пам’ятки.

Еа. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Нарцис — надзвичайно красивий син беотійського річкового бога Кефісса і Німфи Ліріопи. Хлопець помер від любові до самого собі, споглядаючи свою особу.

Одіссей («сердитий») — цар острова Ітаки, син Лаерта і Антіклеї, муж Пенелопи. Одіссей — знаменитий Герой Троянської війни, що також прославився своїми мандруваннями і пригодами.

Орест — син Агамемнона і Клітемнестри, брат Електри і Іфігенії. Оресту було десять років, коли його батько був вбитий своєю дружиною і її коханцем Егісфом. Самого Ореста з будинку врятувала від смерті сестра Електра.

Орфей — знаменитий співець фракійців, син річкового бога Еагра і Музи Калліопи, чоловік Німфи Еврідіки, що приводив своїми піснями в рух дерева і скелі.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Володар морів — це …

Володарка над душами померлих і над чудовиськами пекла — це …

Всемогутній Бог піднебіння, цар Богів в римській міфології — це …