Римська богиня Аврора — Богиня ранішньої зорі

  Римська богиня Аврора — Богиня ранішньої зорі

  Аврора (за римською міфологією) — Богиня ранішньої зорі, донька Титану Гіперіона і Титаніди Теї, сестра Геліоса і Селени та дружина Астрея. Разом із ним породила вітри: Борея, Нота і Зефіра, а також сузір’я. У римській міфології, вона Богиня ранішньої зорі, що приносила світло Богам і людям. Зображувалась із крилами на колісниці запряженій кіньми, іноді, із сонячним диском над головою, з нимбом або променями навколо чола, або з факелом у правій руці, а іноді із судинами у руках. У грецькій міфології їй відповідає Богиня Еос.

  Міфологія Давньої ГреціїСкульптура. Аврора (Дж. Бонацца. 1717 р.)

  Міфологія Давньої ГреціїАврора (Адольф-Вільям Бугро, 1881)

  Міфологія Давньої ГреціїАврора освітлює темряву ночі
  (Франческо Солімена, 1704)

  Міфологія Давньої ГреціїАврора (Гвідо Рені, 1614)

  Римська богиня Аврора — Богиня ранішньої зорі

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Медея — чарівниця, донька колхідського царя Еата і Океаніди Ідії, онучка Геліоса. Медеї приписували здібності оживляти мертвих і літати по повітрю на колісниці з крилатими кіньми або драконами.

  Мелеагр — Герой Етолії, син Калідонського царя Ойнея і Алфеї, чоловік Клеопатри. Учасник Походу аргонавтів. Найбільшу славу Мелеагру принесла участь в Калідонському полюванні.

  Мемнон — цар Ефіопії, союзник Трої в Троянській війні. Син богині зорі Еос і брата Пріама Тифона. Після загибелі Гектора Мемнон в зброї, що зробив Гефест, прийшов на допомогу Пріаму і воїнам Трої.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Богиня краси, щасливої любові і шлюбу, що перевершує усіх богинь красою і витонченістю (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Богиня садів, краси і любові, покровителька нащадків Енея і усіх римлян (за римською міфологією) — дізнатися.

  Бог Сонця. Знаходиться над усіма, високо в піднебессі, то бачить усі діяння людей і Богів (за грецькою міфологією) — дізнатися

  Комментарии закрыты.