Автохтони. Міфи Давньої Греції

  Автохтони. Міфи Давньої Греції

  Автохтони (в етнографії і історії) — первісні мешканці країни. Так називали у греків племена, які існували в країні із незапам’ятних часів, а не переселялись до неї із будь-якої іншої країни. У сучасній етнографії слово автохтони до цього часу вживається у аналогічному сенсі. Цій назві відповідає латинське слово аборигени. За римськими оповідями, під ім’ям аборигенів існував особливий народ, що жив у Апеннінських горах і плоскогір’ях, в місцевості Реаті. Будучи відтіснений сабінянами, він, ймовірно, рушив далі на південний захід, в місцевість, що лежала довкола гирл Тібру, де він витіснив сікулів і став називатись латинами, так що і римляни можуть вести від них своє походження.

  Міфологія Давньої ГреціїДіана і її супутники (Ян Вермеер, 1653—1654)

  Міфологія Давньої ГреціїСмерть Дідони (Джошуа Рейнольдс, 1781))

  Повернутися на сторінку «Міфологія у мистецтві»

  Автохтони. Міфи Давньої Греції

  ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

  Рея — в античній міфології грецька Богиня, одна із Титанід, донька Урану і Геї, дружина Кроноса. Культ Реї вважався одним із давніх, але був мало поширений у Греції.

  Феміда — Богиня правосуддя. Греки називали богиню також Теміда, Теміс. Феміда була донькою Бога піднебіння Урану і Геї. Її доньками були Богині долі — Мойри.

  ФебаТитаніда, донька Урану і Геї, сестра і дружина Яку, мати Лето і Астерії, бабка Аполлона і Артеміди. Феба — годувальниця Аполлона. Вона володіла прорицалищем з храмом і оракулом в Дельфах після Феміди, потім подарувала його онукові.


  ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

  Персефона — грецька Богиня родючості і царства мертвих. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Посейдон — грецький Бог морів. У римській міфології йому відповідає… дізнатися

  Селена — грецька Богиня місяця. У римській міфології їй відповідає… дізнатися

  Комментарии закрыты.