Арнобій Старший. Міфологія Давньої Греції

Арнобій Старший. Міфологія Давньої Греції

Арнобій Старший — вчитель красномовства приблизно 320 року нашої ери у місті Сікка в Нумідії і тому часто згадувався як африканець. Приблизно 300 року Арнобій прийняв християнство. За словами Іероніма, бажаючи викласти епископові, який повинен був його хрестити, своє християнське віросповідання, Арнобій написав сім томів під заголовком «Adversus nationes», де спростовує звинувачення язичників проти християнства, але в той же час домішує до християнства платоніко-гностичні ідеї. Його праця містить багато матеріалу про язичеські звичаї і античні вірування. Арнобій Старший помер в 327 році.

Міфологія Давньої ГреціїЦефал і Аврора (Нікола Пуссен, 1630)

Міфологія Давньої ГреціїПрисвячення Бахусу (Лоуренс Альма-Тадема, 1889)

Повернутися на сторінку «Міфологія у мистецтві»

Арнобій Старший. Міфологія Давньої Греції

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Аякс — ім’я двох учасників Троянської війни. Обидва воювали під Троєю як претенденти на руку Єлени. В «Іліаді» вони часто разом і порівнюються з двома могутніми левами або биками.

Беллерофонт — один із головних Героїв старшого покоління, син царя Коринфа Главку (за іншими джерелами, бога Посейдона), внук Сізіфа. Первинне ім’я Беллерофонта — Гіппоной.

Гектор — один із головних Героїв Троянської війни. Герой був сином Гекуби і Пріама — царя Трої. За переказами, він вбив першого грека, що ступив на землю Трої.


ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ?

Богиня правосуддя (за римською міфологією) — дізнатися

Богині, що втілювали радісне, добре і вічно молодий початок (за грецькою міфологією) — дізнатися

Богиня рослинності, квітів (за грецькою міфологією) — дізнатися