Твір на тему Світ в уявленні дитини (за оповіданням Герберта Веллса «Чарівна крамниця»), 7 клас, зарубіжна література

Твір на тему Світ в уявленні дитини (за оповіданням Герберта Веллса «Чарівна крамниця»), 7 клас, зарубіжна література

Душа летить в дитинство, як у вирій,
бо їй на світі тепло тільки там.
Л. Костенко

Чарівний світ дитинства… Незабутня пора життя людини. Світ, у якому існують казка й бувальщина, світ, у якому завдяки батькам ми завжди почуваємо себе захищеними, сміливо будуємо найвідчайдушніші плани й у мріях переносимося у найдальші краї. І навіть ставши дорослими, ми, якщо нам погано, повертаємося думкою у дитинство. Там завжди нас чекають радість, світлі надії, віра в те, що все на світі можливе. Існує там і чарівна крамниця, створена уявою великого письменника Герберта Веллса.

Світ дитинства — світ казки. Я сміливо відкриваю двері у казку і потрапляю в цю чудову чарівну крамницю. І що за дива починаються довкола мене! Ввічливо киває мені головою, як давній знайомий, поважний іграшковий тигр, невідомо звідки з’являються найрізноманітніші кришталеві кульки і чарівний капелюх. А на підлозі — дивовижні чарівні дзеркала, що можуть звужувати й видовжувати предмет, збільшувати й зменшувати його. Пройшовши далі в крамницю, я бачу, як переді мною з’являється раптом незвичайний, схожий на фокусника, продавець, який повідомляє, що всі товари, які тут є, добуваються чарівним шляхом. І говорить, що потрапити в цю незвичайну чарівну крамницю можуть лише гарні й слухняні діти. Далі продавець починає витрушувати з капелюха яйця, мармурову кульку, годинник. Дива та й годі! Цікавим там був і коник-гойдалка, і чарівний іграшковий меч. А якими чудовими були чарівні олов’яні солдатики, які крокували, наче справжні! А ще там були справжнісінькі живі кролик із голубом.

Найголовніше те, що майже всі дива в цій крамниці були видимі лише дитині, дорослі їх не помічали. Діти мають велику творчу уяву. Світ казки, фантастики, світ незвичайного й чарівного завжди супроводжує їх. Вони невиправні мрійники й романтики й на крилах мрій можуть перенестися у будь-які краї. Та, на жаль, усі діти швидко виростають, стають дорослими і від них назавжди йде цей дивовижний світ — мрій, чудес, цікавих подорожей і зустрічей.

І нехай далеко не кожна наша дитяча мрія здійснюється, але назавжди залишається з нами світ дитинства — невичерпна колиска добра і радості на все життя.

Твір на тему Світ в уявленні дитини (за оповіданням Герберта Веллса «Чарівна крамниця»), 7 клас, зарубіжна література

Повернутися на сторінку Зарубіжна література

1. Дивосвіт в оповіданні Герберта Веллса «Чарівна крамниця»

2. Моє сприйняття оповідання Г. Веллса «Чарівна крамниця»

3. Радість по-дитячому дивитися на світ… (За оповіданням Г. Веллса «Чарівна крамниця»)

4. Світ в уявленні дитини (за оповіданням Герберта Веллса «Чарівна крамниця»)

5. Я люблю читати науково-фантастичні твори