Твір на тему Шерлок Холмс — мій улюблений детектив (за творами Артура Конан Дойля), 7 клас, зарубіжна література

Твір на тему Шерлок Холмс — мій улюблений детектив (за творами Артура Конан Дойля), 7 клас, зарубіжна література

Артур Конан Дойл — один із найвідоміших письменників, що працював у жанрі детективу. Гучну славу письменнику принесла його збірка оповідань про Шерлока Холмса. Усього їх налічується шістдесят. І хоча у світовій літературі є ще письменники, які працювали в цьому жанрі, наприклад Едгар Аллан По, Жорж Сименон, Агата Крісті та інші, але мій улюблений детектив — Шерлок Холмс.

Шерлок Холмс — високоосвічена, розумна людина, якій притаманні надзвичайно багата уява, спостережливість, глибокі аналітичні здібності. «Мистецтво робити висновки та аналізувати їх, як і всі інші види мистецтва, досягається довгою та напруженою працею», — каже Холмс. І цим мистецтвом мій улюблений детектив володіє досконало.

Крім того, він має ще безпомилкову інтуїцію, яка допомагає йому розплутувати найскладніші справи, розкривати найзаплутаніші злочини, які часто не під силу розкрити працівникам поліції, наприклад оповідання «Спілка рудих» чи повість «Етюд у багряних тонах». Шерлок Холмс — висококваліфікований спеціаліст, але він не тільки бездоганно володіє своєю професією, а й добре обізнаний з багатьма іншими суміжними науками: анатомією, хімією, фармакологією, геологією. Має ґрунтовні знання англійських законів, прекрасно грає на скрипці, відмінний фехтувальник і боксер. А ще Шерлок Холмс приваблює мене й людськими якостями: чесністю, справедливістю, хоробрістю й винахідливістю. Він ніколи не відмовить людині у допомозі, якщо та потрапила у біду, завжди дасть корисну пораду. Не рахується із власним часом, щоб захистити людину, розкрити небезпечний злочин. За свою працю Шерлок Холмс не вимагає великих гонорарів, а інколи й безкоштовно допомагає людям, які цього потребують. Усі свої знання й невтомну працю він віддає служінню закону й справедливості.

Я гадаю, що ці людські й професійні якості мого улюбленого літературного героя могли б узяти на озброєння й наші сучасні детективи.

Твір на тему Шерлок Холмс — мій улюблений детектив (за творами Артура Конан Дойля), 7 клас, зарубіжна література

Повернутися на сторінку Зарубіжна література

1. Дедукція Шерлока Холмса здобуває перемоги (за творами Артура Конан Дойля)

2. Життя і творчість Артура Конана Дойля. Аналіз творчості і творів Артура Конана Дойля

3. Літературні пристрасті Артура Конан Дойля

4. Логіка приватного детектива Шерлока Холмса та основні принципи його дедуктивного методу (за повістями Артура Конан Дойля)

5. Мій улюблений детектив. Характеристика образу Шерлока Холмса (про літературного героя Артура Конан Дойля-Шерлока Холмса)

6. Перлина детективного жанру — оповідання Артура Конан Дойля «Собака Баскервілів»

7. Прославлений герой і майстерний творець (за твором Артура Конан Дойля «Шерлок Холмс»)

8. Чим приваблює мене знаменитий детектив Шерлок Холмс?

9. Шерлок Холмс — мій улюблений детектив (за творами Артура Конан Дойля)