Урок № 31. Зв’язне мовлення. Аналіз письмового переказу. Українська мова. 7 клас. Конспекти уроків

    Урок № 31. Зв’язне мовлення. Аналіз письмового переказу. Українська мова. 7 клас. Конспекти уроків

    Мета: підбити підсумки виконання учнівських письмових робіт, відзначити позитивне у їх виконанні, проаналізувати допущені типові помилки й недоліки робіт; удосконалювати орфографічні й пунктуаційні навички, спрямувати учнів на індивідуальне опрацювання допущених помилок, належним чином їх проінструктувавши; розвивати увагу, пам’ять, удосконалювати навички колективної й самостійної роботи.

    Хід уроку № 31. Зв’язне мовлення. Аналіз письмового переказу. Українська мова. 7 клас. Конспекти уроків

    І. Повідомлення мети і завдань уроку.

    ІІ. Загальна оцінка вчителем виконаної роботи.

    ІІІ. Аналіз двох-трьох найбільш вдалих робіт.

    Схема аналізу письмового переказу

    1. Чи розкрито в переказі тему.
    2. Чи передано головну думку переказуваного тексту.
    3. Чи в правильній послідовності переказано зміст.
    4. Чи не пропущено чогось, чи не додано того, чого немає в тексті.
    5. Чи відповідає текст переказу типовому значенню переказуваного тексту-зразка (чи правильно побудовано речення опису зовнішності людини або розповіді з елементами такого опису).
    6. Чи збережено в переказі стиль тексту-зразка.
    7. Грамотність. Графічне оформлення.

    ІV. Повернення учням зошитів. Оголошення оцінок за роботу.

    V. Індивідуальне опрацювання допущених помилок. (Учні, які раніше впоралися з роботою, одержують індивідуальне завдання).

    VІ. Проведення читання мовчки.

    VІІІ. Підбиття підсумків уроку.

    VІІІ. Домашнє завдання. Завершити роботу над помилками.

    Урок № 31. Зв’язне мовлення. Аналіз письмового переказу. Українська мова. 7 клас. Конспекти уроків

    Повернутись на сторінку Українська мова. 7 клас. Конспекти уроків
